<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2811311512226118&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia DOBRY DIETETYK℠ Wrocław Oława Jelcz-Laskowice należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk℠. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Spersonalizowana dieta

Wszystkie opracowane programy dietetyczne w Poradni DOBRY DIETETYK℠ Wrocław Oława Jelcz-Laskowice są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Pod uwagę bierze się:

  • stan zdrowia, budowa ciała, aktywność zawodowa i fizyczna, aktualne wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne.
  • budowa ciała, aktywność zawodowa i fizyczna, aktualne wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne.
  • aktywność zawodowa i fizyczna, aktualne wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne.
  • aktualne wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne.
  • preferencje smakowe, zdolności kulinarne.
  • zdolności kulinarne.

Dodatkowo terapia żywieniowa jest rozszerzona o elementy psychodietetyki , które pomogą kształtować nowe, zdrowsze nawyki.


Holistyczna współpraca i ciągły rozwój

Poradnia DOBRY DIETETYK℠ Wrocław Oława Jelcz-Laskowice współpracuje z specjalistami innych dziedzin - lekarzami, fizjoterapeutami, psychologami. Dzięki temu można uzyskać lepsze i trwalsze efekty.

Dietetyk Agnieszka Bernatowicz systematycznie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk i inne placówki zajmujące się żywieniem. Dzięki temu poszerza swoją wiedzę i jest na bieżąco z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi żywienia w zdrowiu i chorobie.


Wsparcie innych specjalistów

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym Poradnia Dobry Dietetyk℠ Wrocław Oława Jelcz-Laskowice może być w stałym kontakcie z innymi dietetykami z sieci w stałym kontakcie. Pozwala to wymieniać między sobą doświadczenia zawodowe.


Materiały wysokiej jakości

Zalecenia i diety przygotowane przez Agnieszkę Bernatowicz w Poradni Dobry Dietetyk℠ Wrocław Oława Jelcz-Laskowice są nie tylko wysokiej jakości pod względem merytorycznym, ale także wykorzystanych materiałów.

POKAŻ